KOMPUTER FORUM

KOMPUTERY TO NASZA PASJA

Ogłoszenie


#1 2008-07-04 11:10:42

Komp_pl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-04
Posty: 4
Punktów :   

Blizzard potwierdza prace nad kolejną grą

Rob Pardo i Paul Sams w wywiadach potwierdzili, że Blizzard pracuje nad czterema, a nie trzema grami.
Pierwszy wygadał się Rob Pardo w wywiadzie dla Onlinewelten.com . Na pytanie dziennikarza, czy Diablo 3 jest właśnie tą grą, do której kilka miesięcy temu poszukiwali programistów, a określano ją mianem next-gen MMO, Rob Pardo odpowiedział: „Oczywiście, że nie. Przecież to nie jest MMO! Mamy inny zespół deweloperski zajmujący się tym”. Kolejne pytanie brzmiało “Jest zatem jeszcze jeden project?”, a Pardo odpowiedział: “Tak, jest jeszcze jeden, nieznany projekt”.

Trochę bardziej enigmatycznie wypowiedział się Paul Sams dla Gamasutra. Odpowiedź na pytanie dotyczące tego, że wszystkie kolejne gry Blizzarda są tylko kontynuacją hitów z lat 90-tych, brzmiała mniej więcej tak: „Owszem, mamy trzy serie gier, które są kochane i świetnie się sprzedają, ale pracujemy nad czymś nowym. Ciężko mi jednak powiedzieć, kiedy będzie można zdradzić jakieś szczegóły”.

Blizzard w tej chwili pracuje nad trzema potwierdzonymi tytułami: Diablo 3, StarCraft 2 i oczywiście Wrath of the Lich King.


elo pawcio to ja mati ale gadajmy na pw bo chtbox mi nie działa

Offline

 

#2 2008-07-04 11:12:29

Władca pc

Moderator

Zarejestrowany: 2008-07-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Blizzard potwierdza prace nad kolejną grą

No to będzie co ściągać i grać


Chatbox nie działa proszę coś z tym zrobić bo na innych forach mi działa
[img]http://www.warezxp.republika.pl/Sygnatura.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.potter.pun.pl www.fizjoterapiant.pun.pl www.nivejki.pun.pl www.real-craft.pun.pl www.chealse.pun.pl